Detail Page

PDF Print Email
Land Rover Discovery 4 SE TD6 2997l 188kW

Equipment

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sensore Parkimi Para  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sistem USB  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Dritat Xenon me Grafike LED  Dritat Automatike 

Other Info

General Information

Id: 1016

Condition: E Perdorur

Mileage: 157000 km

Year: 2010

Engine size: 2997 l

Engine: 188 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: gri (metallic)

Interior Color: kafe

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 24,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 4 SE TD6 € 24500 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1016/mektrin-auto/land-rover/discovery-4

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.