Detail Page

PDF Print Email
Volvo XC60 D4 AWD Business 2.4l 120kW

Equipment

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Disqe Alumini 18" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Marmida Kuadrate Prapa 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

General Information

Id: 1067

Condition: E Perdorur

Mileage: 97500 km

Year: 2013

Engine size: 2.4 l

Engine: 120 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: e bardhe (Polar)

Interior Color: e zeze

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike (6+1)

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 24,900 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo XC60 D4 AWD Business € 24900 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1067/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.