Detail Page

PDF Print Email
Volvo XC40 D3 Inscription 2.0 L 110kW

Equipment

Opsione Baze
6 Airbag  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Tavan Xhami me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon  
Dritat Xenon Adaptive  Dritat Full LED 
Drita Mjegulle  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 
Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.5 ltr/100 km

General Information

Id: 1081

Condition: E Re

Year: 2019

Engine: 2.0 L 110 kW

CO2: 141 g/km

Fuel: Diesel

Exterior Color: blu (Denim Blue) (metallic)

Interior Color: bezhe

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike (AT8)

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 50,740 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo XC40 D3 Inscription € 50740 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1081/mektrin-auto/volvo/xc40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.