Detail Page

PDF Print Email
Volvo S60 T5 R-Design 2.0L 184kW

Equipment

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami me Hapje  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Parkimi Paralel 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Sportive  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 6.6 ltr/100 km

General Information

Id: 1084

Condition: E Re

Mileage: 9000 km

Year: 2019

Engine: 2.0L 184 kW

CO2: 152 g/km

Fuel: Benzine

Exterior Color: gri (Osmium Grey) (metallic)

Interior Color: e zeze

Body Type: Sedans

Transmission: Automatike (AT8)

Doors: 4

Seats: 5

Price: € 59,430 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo S60 T5 R-Design € 59430 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1084/mektrin-auto/volvo/s60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.