Detail Page

PDF Print Email
Volvo S90 D4 AT8 R-Design 2.0L 140kW

Equipment

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Dual View Touch Screen  Pilot Automatik Adaptiv 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sedile Gjysem Lekure  Paketa Exterior R-Design 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Paketa Exterior & Interior R-Design 
Sistemi Audio High Performance 700W  Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon  
Dritat Xenon Adaptive  Dritat Full LED 
Sedile Sportive  Sedile Comfort 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 4.4 ltr/100 km

General Information

Id: 1088

Condition: E Re

Mileage: 200 km

Year: 2019

Engine: 2.0L 140 kW

CO2: 116 g/km

Fuel: Diesel

Exterior Color: e bardhe

Interior Color: e zeze

Body Type: Sedans

Transmission: Automatike (AT8)

Drive: diferencial para

Doors: 4

Seats: 5

Price: € 67,550 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo S90 D4 AT8 R-Design € 67550 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1088/mektrin-auto/volvo/s90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.