Detail Page

PDF Print Email
Land Rover Range Rover Sport TDV6 HSE Dynamic 3.0kW

Equipment

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Tavan Xhami me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Sistem TV Digital 
Sistem Surround Camera   Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Oxford  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Impianti Audio 825W Meridian  Ekrane DVD Prapa 8" 
Catia me Kontrast e Zeze  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon Prej Lekure me Ngrohje 
Timon i Pozicionueshem  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Paketa Dynamic 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon  
Dritat LED Mid Level  Dritat Full LED 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 

Other Info

General Information

Id: 1098

Condition: E Perdorur

Mileage: 110000 km

Year: 10/2017

Engine: 3.0 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: e bardhe (metallic)

Interior Color: kafe

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 4

Seats: 5

Price: € 65,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport TDV6 HSE Dynamic € 65000 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1098/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.