Detail Page

PDF Print Email
Land Rover Range Rover Sport 3.0kW

Equipment

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Klimatizator Manual 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Disqe Alumini 20"  Sistem Surround Camera  
Telekamera e Pasme  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Dritat Xenon   Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

General Information

Id: 1101

Condition: E Perdorur

Mileage: 110000 km

Year: 6/2011

Engine: 3.0 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: e bardhe (metallic)

Interior Color: e zeze

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 4

Seats: 5

Price: € 25,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport € 25000 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1101/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.