Detail Page

PDF Print Email
Mercedes-Benz S Class 320 CDI 3.0l 170kW

Equipment

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Dritat Xenon  
Sedile Comfort 

Other Info

General Information

Id: 917

Condition: E Perdorur

Mileage: 250000 km

Year: 2008

Engine size: 3.0 l

Engine: 170 kW

Exterior Color: gri (metallic)

Interior Color: e zeze

Body Type: Sedans

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 14,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz S Class 320 CDI € 14900 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/917/mektrin-auto/mercedes/s-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.