Detail Page

PDF Print Email
Land Rover Velar R-Dynamic SE D300 3.0l 220kW

Equipment

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 825W Meridian  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Sistem Lane Keep Assist  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Matrix 

Other Info

General Information

Id: 927

Condition: E Re

Engine size: 3.0 l

Engine: 220 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: kafe (Kaikoura Stone) (metallic)

Interior Color: bezhe

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 98,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Velar R-Dynamic SE D300 € 98000 EUR - http://www.mektrin.al/en/component/expautospro/detail/927/mektrin-auto/land-rover/velar

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.