Deshironi automjetin e endrrave tuaja? Deshironi nje produkt te certifikuar, te garantuar dhe me cmimin e duhur?

Mektrin Motors, eshte prej 16 vitesh koncesionari me i madh ne Shqiperi. Me me shume se 5,000 automjete te shitura nder vite, ne do te jemi pika juaj e referimit per cdo gje qe ju nevojitet ne fushen automotive. Tashme perfaqesues zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, Volvo Trucks and Renault Trucks, Mektrin Group ju ofron automjete te reja, te perdorura te garantuara me cmimet me te mira ne treg, kamione, mjete uji, pjese kembimi origjinale, servis te autorizuar dhe te standarteve me te larta europiane, sherbime karrocerie sipas teknikave me te fundit.
Cdo vit, mijera kliente i bashkohen familjes se madhe Mektrin, bashkohuni edhe ju!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

RANGE ROVER EVOQUE I RI, fiton çmimin e vitit

Range Rrover evoque i ri, fiton çmimin “best suv/crossover” tek çmimi i makinës së vitit për femra. çmimi ky i dhene ne dubai international motor show më 16 nëntor 2019, suvi luksoz i qytetit, është votuar si suv/crossoveri nga “women’s world car of the year”

nje total prej 21 makinash janë nominuar nga 41 gjygjjtarë nga 32 vënde.  

Evoque ishte pioneer në tregun e SUV luksoze kompakt. Tani, me 224 çmime ndërkombëtare për emrin e saj, Evoque i ri është ndërtuar në modelin e tij origjinal që menjëherë mund të njihet për të kombinuar trashëgiminë e pakrahasueshme Range Rover me teknologjinë më të lartë. Projektuar, inxhinierizuar dhe prodhuar në Britani, ajo plotëson nevojat e klientëve të sotëm dhe është në dispozicion në 127 vende.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800