Deshironi automjetin e endrrave tuaja? Deshironi nje produkt te certifikuar, te garantuar dhe me cmimin e duhur?

Mektrin Motors, eshte prej 16 vitesh koncesionari me i madh ne Shqiperi. Me me shume se 5,000 automjete te shitura nder vite, ne do te jemi pika juaj e referimit per cdo gje qe ju nevojitet ne fushen automotive. Tashme perfaqesues zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, Volvo Trucks and Renault Trucks, Mektrin Group ju ofron automjete te reja, te perdorura te garantuara me cmimet me te mira ne treg, kamione, mjete uji, pjese kembimi origjinale, servis te autorizuar dhe te standarteve me te larta europiane, sherbime karrocerie sipas teknikave me te fundit.
Cdo vit, mijera kliente i bashkohen familjes se madhe Mektrin, bashkohuni edhe ju!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Lancohet Land Rover Rugby World Cup 2015 Defender

Land Rover ka ndërtuar një model special Defender per te transportuar kupen boterore Rugby World Cup 2015 në një turne mbarëkombëtar përpara kampionatit këtë vjeshtë në Britaninë e Madhe.

Defender ka nje kabine te ndriçuar , temperaturë të kontrolluar enkas për të shfaqë trofeun vogël regbi , e fundit fituar nga Anglia në finale të paharrueshme ne 2003 kundër Australisë. Ajo do të udhëtojnë në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandën në një Roadshow 100 - ditor në prag të Kupës së Botës Rugby .

Ky prototip u krijua nga ekipi i sapolindur Jaguar Land Rover - i Operacioneve Speciale te Automjeteve , specialistët që bëjnë produkte"go-faster" të tilla si Range Rover SVR testuar këtu, dhe "go-faster" - F- . Kompania po e shtyn fuqishem në vitin e tij të fundit shitjen e Defender.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800