Deshironi automjetin e endrrave tuaja? Deshironi nje produkt te certifikuar, te garantuar dhe me cmimin e duhur?

Mektrin Motors, eshte prej 16 vitesh koncesionari me i madh ne Shqiperi. Me me shume se 5,000 automjete te shitura nder vite, ne do te jemi pika juaj e referimit per cdo gje qe ju nevojitet ne fushen automotive. Tashme perfaqesues zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, Volvo Trucks and Renault Trucks, Mektrin Group ju ofron automjete te reja, te perdorura te garantuara me cmimet me te mira ne treg, kamione, mjete uji, pjese kembimi origjinale, servis te autorizuar dhe te standarteve me te larta europiane, sherbime karrocerie sipas teknikave me te fundit.
Cdo vit, mijera kliente i bashkohen familjes se madhe Mektrin, bashkohuni edhe ju!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Kontrolli i makines Volvo nga një ore e zgjuar Apple

Me pak fjalë, shoferët do të jenë në gjëndje për të parë se sa karburantë në makinen e tyre, për të gjetur se ku kanë parkuar atë, për te bllokuar makinen e tyre nga distanca të largëta direkt nëpërmjet ores, si dhe të kontrollojnë sistemin e ngrohjes apo ftohjes së makinës përpara se ata të hipin në të. Së shpejti ata do të jenë në gjendje për të dërguar udhëzime për destinacionin e makines nga smartwatch i tyre.

Për këtë Volvo ishte kompania e parë që ka ofruarë sistem telematik të plotë në makinë me fillimin e sherbimit te thirrjeve ne makine në vitin 2001, duke bërë të mundur që operatorë të dedikuar të dërgojë shërbimet emergjente në skenën e një aksidenti dhe me shtimin e sherbimeve të tjera e bëjnë këtë makinë të krenohet me këtë arritje.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800