MEKTRIN MOTORS

TOURI VIRTUAL

.

.

.

.

.

.

.

.

VOLVO S60 E RE

NGARJE E FRYMEZUAR

Zbulo me shume

VOLVO XC40

Ju prezantojme SUV-in tone te pare KOMPAKT !

Zbulo me shume

VOLVO XC60

E ARDHMJA E SIGURISE !

Zbulo me shume

RENAULT TRUCKS

Zbulo me shume

VOLVO TRUCKS & BUS

Zbulo me shume

Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Ky Land Rover Defender është një monster

Makina ka një motor V8 6.3 litra, që prodhon 430 kuaj fuqi.Ky Land Rover është 1.4 metra më i gjatë se versioni normal dhe 15 centimetër më i gjerë. Makina kushton rreth 200 mijë sterlina (310 mijë dollarë), ndërkohë që varianti standard shkon deri në 30 mijë sterlina.

Shefi i kompanisë Kahn Design tha se makina synon të rivalizojë me Mercedes G63 AMG 6X6. “Nëse e bëjnë gjermanët, pse të mos e bëjmë edhe ne,” tha ai.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800