Deshironi automjetin e endrrave tuaja? Deshironi nje produkt te certifikuar, te garantuar dhe me cmimin e duhur?

Mektrin Motors, eshte prej 16 vitesh koncesionari me i madh ne Shqiperi. Me me shume se 5,000 automjete te shitura nder vite, ne do te jemi pika juaj e referimit per cdo gje qe ju nevojitet ne fushen automotive. Tashme perfaqesues zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, Volvo Trucks and Renault Trucks, Mektrin Group ju ofron automjete te reja, te perdorura te garantuara me cmimet me te mira ne treg, kamione, mjete uji, pjese kembimi origjinale, servis te autorizuar dhe te standarteve me te larta europiane, sherbime karrocerie sipas teknikave me te fundit.
Cdo vit, mijera kliente i bashkohen familjes se madhe Mektrin, bashkohuni edhe ju!

Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC90 T8 Inscription AWD 2.0l 294kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Disqe Alumini 20" 
Sistem Surround Camera 360*  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik Adaptiv 
Timon Prej Lekure  Timon Prej Druri/Lekure me Ngrohje 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Sistem Parkimi Paralel Perpendicular 
Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Head Up Display  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistemi Audio Premium Bowers & Wilkins 1400W 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Inserte Druri Linear Walnut 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Full LED 
Sedile Comfort  Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1050

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 98000 km

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 294 kW

Karburanti: Benzine / Elektrike

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 59,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC90 T8 Inscription AWD € 59900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/automjete/detail/1050/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800