Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Porsche Panamera Turbo 4806l 368kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Dalje Klimatizatori Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Dritat Xenon Adaptive  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1000

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 117000 km

Viti: 2010

Engine size: 4806 l

Motorri: 368 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: kafe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 45,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Porsche  Panamera Turbo € 45000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1000/mektrin-auto/porsche

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800