Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
VW Golf MK6 2.0 TDi 1999l 81kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  6 Airbag 
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Disqe Celiku 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Prapa  Xhama te Erret 
Drita Mjegulle 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1001

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 86000 km

Viti: 2011

Engine size: 1999 l

Motorri: 81 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike (DSG)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 11,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

VW Golf MK6 2.0 TDi € 11500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1001/mektrin-auto/vw/golf

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800