Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport HSE SDV6 2999l 188kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Riveshje e Tavanit Morzine  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7  Dritat Xenon me Grafike LED 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1005

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 140000 km

Viti: 2013

Engine size: 2999 l

Motorri: 188 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 29,000 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport HSE SDV6 € 29000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1005/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800