Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport HSE SDV6 2998l 188kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Transmision Manual 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 22" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik Adaptiv  Riveshje e Tavanit me Lekure Alcantara 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1006

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 190000 km

Viti: 2011

Engine size: 2998 l

Motorri: 188 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 22,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport HSE SDV6 € 22000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1006/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800