Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo V40 Inscription D2 2.0l 88kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Drita Mjegulle Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 17" 
- Sedile Lekure Premium - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Sistem Keyless Entry - Ndezje Start/Stop 
- ECO Start/Stop - Sistem Lane Keep Assist 
- Sistem Traffic Sign Recognition - Dalje Klimatizatori Prapa 
- Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual - Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
- Dritat Full LED - Sedile Comfort 
- Drita Mjegulle LED - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1011

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 2.0 l

Motorri: 88 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Polar White)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 35,500 EUR

Oferta Jonë: € 28,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al