Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 4 SE TD6 2997l 188kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sensore Parkimi Para  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sistem USB  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Dritat Xenon me Grafike LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1016

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 157000 km

Viti: 2010

Engine size: 2997 l

Motorri: 188 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 24,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 4 SE TD6 € 24500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1016/mektrin-auto/land-rover/discovery-4

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800