Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
BMW 650i M Prior Design 4399l 330kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 22"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Sistem Distronic Plus 
Pilot Automatik  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Dyer Me Vakum Soft Close  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Head Up Display  Impianti Audio Bang and Olufsen 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1018

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 72000 km

Viti: 2014

Engine size: 4399 l

Motorri: 330 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Convertible

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 42,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

BMW  650i M Prior Design € 42900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1018/mektrin-auto/bmw

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800