Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Evoque 1999l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile Prej Cope 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu  Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Tavan Xhami Panoramik Fix 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1026

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 1999 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 52,200 EUR

Bargain Price: € 39,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Evoque € 52200 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1026/mektrin-auto/land-rover/range-rover-evoque

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800