Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo V40 Cross Country 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 17" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Full LED 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1038

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 77000 km

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 17,990 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Volvo V40 Cross Country € 17990 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1038/mektrin-auto/volvo/v40-cross-country

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800