Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC40 D4 AWD R-Design 2.0l 150kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sistem Surround Camera 360*  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Alcantara  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Catia me Kontrast e Zeze  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik Adaptiv 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Sistem Parkimi Paralel 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sedile Gjysem Lekure  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Interior Individual  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Paketa Exterior & Interior R-Design  Sistemi Audio High Performance 700W 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Full LED 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita Mjegulle 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1039

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 28000 km

Viti: 5/2018

Engine size: 2.0 l

Motorri: 150 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Pearl White) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 61,900 EUR

Oferta Jonë: € 47,900 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Volvo XC40 D4 AWD R-Design  € 61900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1039/mektrin-auto/volvo/xc40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800