Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Evoque SD4 2147l 140kW

Pajisje

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 19" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Dritat Xenon me Grafike LED 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1040

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 100000 km

Viti: 2014

Engine size: 2147 l

Motorri: 140 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e kuqe (Firenze Red) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 28,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Evoque SD4 € 28900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1040/mektrin-auto/land-rover/range-rover-evoque

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800