Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo V40 D2 Edition 2.0l 88kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Prapa  Disqe Alumini 16" 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Full LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1051

Gjendja: E Re

Engine size: 2.0 l

Motorri: 88 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Solid White)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 29,900 EUR

Oferta Jonë: € 26,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo V40 D2 Edition € 29900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1051/mektrin-auto/volvo/v40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800