Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mini Cooper S 1.6l 130kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje Para  Sensore Parkimi Prapa 
Disqe Alumini 17"  Sedile Lekure Premium 
Levat e Transmisionit ne Timon  Dritat Xenon  
Sedile Sportive  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1052

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 69000 km

Viti: 2007

Engine size: 1.6 l

Motorri: 130 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 3

Ulese: 4

Cmimi: € 6,990 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Mini  Cooper S € 6990 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1052/mektrin-auto/mini

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800