Te dhenat e mjetit

Stampa

Toyota Land Cruiser 2.8l

Pajisje

Opsione Baze
- Sedile Prej Cope - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Klimatizator Manual 
- Xhama Elektrike Para - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sensore Parkimi Prapa - Sensore Parkimi Para 
- Disqe Alumini 16" - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Timon i Pozicionueshem 
- Ndezje Start/Stop - Dritat Xenon me Grafike LED 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1058

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 2.8 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Cmimi: € 51,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al