Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz S Class 350 l

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje 
Sedile me Masazh  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Dual View Touch Screen  Ekran Split View 
Sistem Distronic Plus  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon Prej Druri/Lekure me Ngrohje 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Dyer Me Vakum Soft Close  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistemi Audio High Performance 700W 
Suspensione me Ajer - Prapa  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1059

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 192000 km

Viti: 2014

Engine size: 350  l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e bardhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Cmimi: € 51,900 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz S Class € 51900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1059/mektrin-auto/mercedes/s-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800