Te dhenat e mjetit

Stampa

Mercedes-Benz GLA 220l

Pajisje

Opsione Baze
- Sedile me Pozicionim Manual - Klimatizator Manual 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ngrohje - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sensore Parkimi Prapa - Sensore Parkimi Para 
- Tavan Xhami Panoramik me Hapje - Disqe Alumini 17" 
- Telekamera e Pasme - Sedile Lekure Premium 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Ekran Split View - Timon Prej Lekure 
- ECO Start/Stop - Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
- Dritat Xenon me Grafike LED - Sedile Sportive 
- Drita Mjegulle 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1061

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 70000 km

Viti: 2014

Engine size: 220 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Cmimi: € 27,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al