Te dhenat e mjetit

Stampa

Mercedes-Benz C Class 250 250l

Pajisje

Opsione Baze
- Sedile me Pozicionim Manual - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ngrohje - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sedile Elektrike - Sensore Parkimi Prapa 
- Sensore Parkimi Para - Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
- Disqe Alumini 17" - Telekamera e Pasme 
- Sedile Lekure Premium - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Ekran Split View - Levat e Transmisionit ne Timon 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Sistemi Drejtimit Elektrik - ECO Start/Stop 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Marmida Kuadrate Prapa 
- Dritat Xenon me Grafike LED - Sedile Sportive 
- Sedile Comfort - Drita Mjegulle 
- Drita Mjegulle LED - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1063

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 106000 km

Viti: 2014

Engine size: 250 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Cmimi: € 29,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al