Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC60 D4 AWD Business 2.4l 120kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Drita Mjegulle Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - ISOFIX 
- Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sensore Parkimi Prapa - Disqe Alumini 18" 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Pilot Automatik 
- Levat e Transmisionit ne Timon - Timon i Pozicionueshem 
- Ndezje Start/Stop - ECO Start/Stop 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Sedile Gjysem Lekure 
- Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet - Marmida Kuadrate Prapa 
- Sedile Comfort - Drita Mjegulle 
- Drita te Dites LED - Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1067

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 97500 km

Viti: 2013

Engine size: 2.4 l

Motorri: 120 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Polar)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 24,900 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania