Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 4 SE TD6 2997l 188kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje Para  Sensore Parkimi Para 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Sedile Lekure Premium  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7  Dritat Xenon me Grafike LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1070

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 126000 km

Viti: 2012

Engine size: 2997 l

Motorri: 188 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 27,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 4 SE TD6 € 27900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1070/mektrin-auto/land-rover/discovery-4

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800