Te dhenat e mjetit

Stampa

Land Rover Discovery 4 SE TD6 2997l 188kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike Para 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sedile me Ngrohje Para - Sensore Parkimi Para 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 19" 
- Sedile Lekure Premium - Sistem USB 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 - Dritat Xenon me Grafike LED 
- Sedile Comfort - Drita Mjegulle 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1070

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 126000 km

Viti: 2012

Engine size: 2997 l

Motorri: 188 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 27,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al