Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo S90 D4 Inscription 2.0l 140kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile Elektrike me Memorie - Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
- Sensore Parkimi Para dhe Prapa - Tavan Xhami me Hapje 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 20" 
- Telekamera e Pasme - Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Pilot Automatik Adaptiv - Levat e Transmisionit ne Timon 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Sistemi Drejtimit Elektrik - Sistem Keyless Entry 
- Ndezje Start/Stop - ECO Start/Stop 
- Sistem Lane Keep Assist - Sistem Traffic Sign Recognition 
- Sistem Parkimi Paralel Perpendicular - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
- Head Up Display - Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
- Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet - Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist 
- Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori - Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving 
- Marmida Kuadrate Prapa - Dritat Full LED 
- Sedile Comfort - Dritat Automatic High Beam Assist 
- Drita Mjegulle LED 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1079

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 28600 km

Viti: 2016

Engine size: 2.0 l

Motorri: 140 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Inscription Pearl) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: Akset 4x2

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 42,900 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania