Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC40 D3 Inscription 2.0 L 110kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike Para - Xhama Elektrike 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile Elektrike me Memorie 
- Sensore Parkimi Para dhe Prapa - Sensore Parkimi Prapa 
- Sensore Parkimi Para - Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
- Tavan Xhami me Hapje - Xhama te Erret 
- Disqe Alumini 19" - Telekamera e Pasme 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Sistem Bluetooth 
- Pilot Automatik - Timon Prej Lekure 
- Timon i Pozicionueshem - Ndezje Start/Stop 
- ECO Start/Stop - Sistem Lane Keep Assist 
- Sistem Traffic Sign Recognition - Dalje Klimatizatori Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
- Marmida Kuadrate Prapa - Dritat Xenon  
- Dritat Xenon Adaptive - Dritat Full LED 
- Drita Mjegulle - Drita Mjegulle LED 
- Drita te Dites LED - Dritat Automatike 
- Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.5 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1081

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Motorri: 2.0 L 110 kW

CO2: 141 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (Denim Blue) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 50,740 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania