Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo S90 D4 AT8 R-Design 2.0L 140kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike - Sedile Elektrike me Memorie 
- Sensore Parkimi Prapa - Xhama te Erret 
- Disqe Alumini 18" - Telekamera e Pasme 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Ekran Dual View Touch Screen - Pilot Automatik Adaptiv 
- Levat e Transmisionit ne Timon - Timon Prej Lekure 
- Timon Prej Lekure me Ngrohje - Sistem Keyless Entry 
- ECO Start/Stop - Sistem Lane Keep Assist 
- Dalje Klimatizatori Prapa - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
- Sedile Gjysem Lekure - Paketa Exterior R-Design 
- Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet - Paketa Exterior & Interior R-Design 
- Sistemi Audio High Performance 700W - Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori 
- Marmida Kuadrate Prapa - Dritat Xenon  
- Dritat Xenon Adaptive - Dritat Full LED 
- Sedile Sportive - Sedile Comfort 
- Dritat Automatic High Beam Assist - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 4.4 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1088

Gjendja: E Re

KM te pershkruara: 200 km

Viti: 2019

Motorri: 2.0L 140 kW

CO2: 116 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 67,550 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al