Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Vogue 4.4 kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 21" 
Sistem Surround Camera   Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 825W Meridian 
Catia me Kontrast e Zeze  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Ekran Split View 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon Prej Lekure me Ngrohje 
Timon Prej Druri/Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon  
Dritat Xenon Adaptive 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1091

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 97000 km

Viti: 9/2017

Motorri: 4.4  kW

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 84,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue € 84900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1091/mektrin-auto/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800