Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Toyota Land Cruiser Executive Lounge 4.4kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Sedile me Ftohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Tavan Xhami me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Sistem TV Digital 
Sistem Surround Camera   Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Ekrane DVD Prapa 10.2" 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Dual View Touch Screen  Timon Prej Lekure 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Parkimi Paralel  Sedile 5+2 Elektrike 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Timon prej Druri/Lekure 
Inserte Druri Linear Walnut  Dritat Xenon  
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1095

Gjendja: E Re

Viti: 8/2018

Motorri: 4.4 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 105,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Toyota Land Cruiser Executive Lounge  € 105900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1095/mektrin-auto/toyota/Land-Cruiser

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800