Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz CLS 3.5kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Sedile me Ftohje  Sedile me Masazh Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sistem Surround Camera   Sistem Surround Camera 360* 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Sistem Distronic Plus  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Sistem Parkimi Paralel  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Dritat Xenon  
Dritat Full LED  Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1099

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 16000 km

Viti: 10/2018

Motorri: 3.5 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e kuqe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 74,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz CLS € 74900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1099/mektrin-auto/mercedes/cls

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800