Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo S90 Selekt D4 Momentum 1989/190PHkW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 19" 
Sedile Lekure Alcantara  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Catia me Kontrast e Bardhe  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik Adaptiv 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Timon prej Druri/Lekure  Sistemi Audio High Performance 700W 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Dritat Xenon Adaptive 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike  Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 4.4 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1107

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 24000 km

Viti: 2017

Motorri: 1989/190PH kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (E Zeze) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 39,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo S90 Selekt D4 Momentum € 39900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1107/mektrin-auto/volvo/s90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800