Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 5 TDV6 HSE 2993l 3.0 Liter 258 HPkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  ISOFIX 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Xhami Para Reflektiv 
Disqe Alumini 21"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)  Impianti Audio 380W Meridian 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Full LED 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1140

Gjendja: E Re

KM te pershkruara: 10 km

Viti: 10/2018

Engine size: 2993 l

Motorri: 3.0 Liter 258 HP kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8 Raporte AWD)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 82,500 EUR

Seller Information

Name: xhino bregu

Username: xhino

Phone: +355672037569

Email: x.bregu@mektrin.al

Company: Mektrin

Country: Albania

QR Code

Land Rover Discovery 5 TDV6 HSE  € 82500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1140/mektrin-auto/land-rover/discovery-5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800