Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 Selekt R-Design 1969l 141kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Alcantara  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Drita Mjegulle LED  Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1143

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 92500 km

Viti: 2017

Engine size: 1969 l

Motorri: 141 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 44,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC60 Selekt R-Design  € 44900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1143/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800