Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC90 Inscription Mild Hybrid AWD 1969l 175kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Disqe Alumini 20" Diamond Turned 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve 
Dalje Klimatizatori Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Head Up Display  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1144

Gjendja: E Re

Viti: 2020

Engine size: 1969 l

Motorri: 175 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 89,335 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC90 Inscription Mild Hybrid AWD € 89335 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1144/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800