Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo V40 Inscription AT6 1969l 90kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 17" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 

Other Info

Fuel consumption average: 3.7 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1145

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 1969 l

Motorri: 90 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike (AT6)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 36,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo V40 Inscription AT6 € 36000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1145/mektrin-auto/volvo/v40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800