Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 Inscription Mild Hybrid AWD 1969l 145kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje  Sedile me Masazh 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Marmida Kuadrate Prapa 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.4 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1146

Gjendja: E Re

Viti: 2020

Engine size: 1969 l

Motorri: 145 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 70,660 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo XC60 Inscription Mild Hybrid AWD € 70660 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1146/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800