Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Audi Q8 50 TDI S-LINE 3.0l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 22" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Split View  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Paketa S Line Exterior 
Paketa S Line Interior  Sistem Lane Keep Assist 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Full LED 
Sedile Sportive  Drita Mjegulle LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1149

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 3.0 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 99,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Audi Q8 50 TDI S-LINE € 99900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1149/mektrin-auto/audi/q8

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800