Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volkswagen Caddy 2.0l

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Prapa  Disqe Alumini 16" 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1151

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 125000 km

Viti: 2016

Engine size: 2.0 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Manuale

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Cmimi: € 15,500 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volkswagen  Caddy € 15500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1151/mektrin-auto/vw

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800