Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 D3 2.4l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile Prej Cope 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 18"  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Ndezje Start/Stop  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1153

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 110000 km

Viti: 2011

Engine size: 2.4 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Karroceria: SUV

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 15,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo XC60 D3 € 15900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1153/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800