Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 Selekt D3 Momentum 1969l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Sedile Gjysem Lekure  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Xenon Adaptive  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.7 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.9 s

Informacion i Pergjithshem

Id: 1156

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 87700 km

Viti: 2016

Engine size: 1969 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (Bronz Metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT6)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 25,500 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo XC60 Selekt D3 Momentum € 25500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1156/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800